Hakkımızda

EDAM (Eğitim Danışmanlığı ve Araştırmaları Merkezi), eğitim alanında hizmet üreten birey ve kurumlarla çalışan özel bir danışmanlık kurumudur. Özgün bir eğitim düşüncesi geliştirmek ve eğitim alanında yaşanan sorunlara çözüm üretme amacı ile kurumlar ve şahıslar arasında bilgi ve deneyim alışverişini sağlar ve geliştirir.

Kurulduğu günden bugüne resmî ve özel kurumlar ile akademisyenlere, öğretmenlere, velilere ve öğrencilere yönelik çeşitli hizmetler üretmiştir. Özellikle düzenlediği hizmet içi eğitimler, hazırladığı bilimsel araştırmalar, projelendirip uyguladığı uluslararası ve ulusal sempozyum, atölye, konferans vb. bilimsel toplantılar, yayımladığı akademik ve uygulamaya dönük yayınlar alanın paydaşlarınca takdirle karşılanmıştır.

EDAM’ın çeşitli alanlarda hizmet ve ürün sunduğu kurumlar arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Devlet Planlama Teşkilatı, Diyanet İşleri Başkanlığı gibi kamu kurum ve kuruluşları; Yeşilay, Mazlumder, İHH, YEKDER, ÖNDER gibi sivil toplum kuruluşları; yerel yönetimler ve çok sayıda özel öğretim kurumu bulunmaktadır.

Bu kapanacak 0 saniye